Szybka i darmowa pożyczka? Sprawdź koniecznie Wandoo!

Potrzebujesz szybko pieniędzy, a nie masz czasu na załatwianie formalności w bankach, bo i tak wiesz, że tam nie otrzymasz szybkiego wsparcia finansowego? Z pomocą przychodzą szybkie pożyczki pozabankowe – chwilówki, które dostępne są przez internet. Pieniądze możesz mieć na swoim koncie nawet w kilkanaście minut od wysłania wniosku. Dlatego właśnie tak popularne stało się w naszym kraju ten rodzaj pożyczania pieniędzy. Jedną z firm udzielających szybkie pożyczki jest Wandoo. Firma oferuje błyskawiczną pożyczkę bez wychodzenia z domu. Pieniądze pożyczysz przez internet, potrzebujesz tylko wypełnić prosty wniosek pożyczkowy, a pieniądze możesz mieć szybko na swoim koncie na realizację swoich planów.

Kto może zostać pożyczkobiorcą w Wandoo?

Pieniądze w Wandoo może pożyczyć każda osoba, która ukończyła 20 lat, posiada rachunek w polskim banku (SKOK-i nie są obsługiwane) oraz posiada polskie obywatelstwo (polski dowód osobisty) oraz telefon komórkowy. Wnioskujący o pożyczkę nie powinien także posiadać zadłużenia w Wandoo oraz innego, które zostało wpisane do bazy dłużników (Biura Informacji Gospodarczej). Bowiem podczas weryfikacji Wandoo sprawdzi taką osobę czy nie posiada negatywnego wpisu w ERIF, InfoMonitor praz KRD.

Jak wnioskować o pożyczkę?

By otrzymać pożyczkę w firmie Wandoo należy wybrać kwotę pożyczki (za pierwszym razem do 2500zł na okres do 30 dni), jaka cię interesuje oraz termin spłaty (wybierz odpowiednią datę, kiedy wiesz, że będziesz mieć środki na spłatę pożyczki w terminie), a następnie wypełnij krótki formularz pożyczkowy. Po jego wysłaniu należy przelać 1gr na konto Wandoo celem weryfikacji swojego rachunku. Następnie firma dokona weryfikacji wniosku i prześle ci decyzję pożyczkową na e-mail.

Sprawdź https://creditnow.pl/chwilowki/wandoo/

Be the first to comment on "Szybka i darmowa pożyczka? Sprawdź koniecznie Wandoo!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*